Projekt "zrychlujeme firmy"

Je jedno, jestli jste hotel, obchod nebo drobný podnikatel. Cíl je společný. Efektivní práce a úspora nákladů.

Návrh ZDARMA? Jde to!

Jedná se o trend, kdy se po koronavirové krizi drtivá většina firem bude zabývat tím, jak uspořit náklady a zároveň zajistit stejnou kvalitu služeb.

Digitalizace. Děje se, nebo o ní spíš hodně mluvíme? V době před pandemií jsme o ní více mluvili. Pro řadu firem to byl moc velký a často odkládaný krok, zásah do interních procesů a celého fungování firmy. A firmy jsou jako lidé, nemají rády změny. Pandemie COVID-19 rozdala nové karty, zavřela řadu provozů a přesunula se na internet. Digitalizace se děje. Teď!

Příklady z praxe:

Zákazník X má ve firmě sít'ovou tiskárnu, kterou používá pouze na tisk přes USB. Ostatní zaměstnanci chodí tisknout na stejný PC, který pan X používá. Tiskárna se zapojí do LAN pro všechny uživatele, vznikne tak časová úspora pro ostatní činnosti.

Zákazník Y potřebuje pracovat z domova nebo řešit individuální případy o dovolené nebo víkendu. Zprovozní se VPN, kdy se šifrovaným přenosem připojí na svůj PC nebo firemní data a může tak pracovat téměř stejným způsobem, jako by byl fyzicky přítomen. Opět vznikne časová úspora pro ostatní činnosti.

Zákazník Z potřebuje webové stránky, kde nabídne svoje výrobky širší veřejnosti nebo je chce elektronicky propagovat. Za jeho součinnosti vytvoříme webové stránky, kam odkáže např. nové zákazníky, které osloví jeho nabídka.

 

 

  • Návrh ZDARMA
  • Jedná se o trend, který nelze ignorovat
  • Za minimální náklady lze zefektivnit práci a uspořit náklady na vlastní čas nebo mzdu zaměstnanců.
  •